teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Gjyste Vulaj - Ne Are Me Korre


Videoklip LIVE :: LIVE Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Ne Are Me Korre" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Ne Are Me Korre" kėnduar nga Gjyste Vulaj.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Gjyste Vulaj i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Gjyste Vulaj - Ne Are Me Korre


Titulli: Gjyste Vulaj Ne are me korre Koncert ne Tirane) [2014-02-20]

Entertainment Kohezgjatja: 3:23 | Shikime: 1314 | Vota: | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: 100%

100% 2002 Albumi
100%   (2002)
  1. Gjyste Vulaj - 100%
  2. Gjyste Vulaj - Une Qyqek Po Vallzoj
  3. Gjyste Vulaj - Shuj Shuj Zemer
  4. Gjyste Vulaj - Ti Nuk Je Fajtor
  5. Gjyste Vulaj - Po Lujne Cikat
  6. Gjyste Vulaj - Kush Po Vuan
  7. Gjyste Vulaj - Ne Dasmen Tone
  8. Gjyste Vulaj - Ne Are Me Korre  
  9. Gjyste Vulaj - S Ben Keshtu
  10. Gjyste Vulaj - Lavderani
Send "Ne Are Me Korre" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Fjolla Morina 28 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes