teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Greta Koēi


Greta Koēi Lyrics

Tags: Greta Koēi, Gerta Koēi
Vendlindja: Kuēove   |  Mosha: 23 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Greta Koēi Ka lindur mė 26 shtator 1991 nė qytetin e Kuēovės e banon nė Tiranė, por eshte Shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuqov Talenti i saj ėshtė shfaqur nė moshėn 5-6 vjeēare, ku fillimisht ka drejtuar emisionet e fėmijėve nė stacionin televiziv tė babait tė saj Shkodra TV1 nė Shkodėr. Fillimisht ėshtė shfaqur nė TV m... >> Lexo gjithė biografinė >>
13

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  102
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: S'jam Jetime ::  
 :: Me Fal Nene ::  
 :: What's Up ::  
 :: Mos Shiko Tjeter ::  
 :: Shkolla Willson ::  
 :: Zbulo Sekretin (Pije Detin) ::  
 :: Qene Moj Te Dua ::  
 :: Nuk Ta Kam Thene ::  
 :: Kjo Toke Me Rriti ::  
 :: Zemra Per Ty Ndal ::  Kalendari
28/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
29 vjeē
Morena Dyli
Morena Dyli
25 vjeē
Enver Petrovci
Enver Petrovci
61 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra