teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ilia Basho - Qenia Nena JoteNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Qenia Nena Jote" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Qenia Nena Jote" kėnduar nga Ilia Basho.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Ilia Basho i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Ilia Basho - Qenia Nena Jote

Titulli: Ilia Basho QENJA NENA JOTE [2014-04-05]

Entertainment Kohezgjatja: 3:22 | Shikime: 11489 | Vota: 18 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Bekoje Kete Vend O Zot

Bekoje Kete Vend O Zot  
  1. Ilia Basho - Kumbara
  2. Ilia Basho - Qenia Nena Jote  
  3. Ilia Basho - Fjala Qe Humbi
  4. Ilia Basho - Enderr E Cmendur
  5. Ilia Basho - Liria Nga Burgu
  6. Ilia Basho - Sork E Bukur Leshaprera
  7. Ilia Basho - Emigrant Ne Athine
  8. Ilia Basho - Lule Lule
  9. Ilia Basho - Bekoje Kete Vend O Zot
  10. Ilia Basho - Vajza E Gjitonit
Send "Qenia Nena Jote" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē
Ajrulla Emini 47 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes