teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Irma LibohovaTags: Irma Libohova, Motrat Libohova
Vendlindja: Tiranë      Mosha: 55 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Irma Libohova është një Këngëtare shumë e njohur. Irma Libohova, këngëtarja cila jeton tek publiku me këngët e saj jo vetëm në skenat e festivaleve të këngës në RTSH ndër vite, por dhe në skena të tjera, vijon të jetë në qendër të vëmendjes për krijimtarinë e saj. Zëri i vlerësuar mes një brezi artistësh që i dhanë shumë skenës së muzikës shqiptare ndër vite, këngëtarja Irma Libohova, pohon se ishin krijime muzikore të thjeshta, të këndshme, përshtatur edhe... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Tango Dashurie ::  
 :: Helmimet Ne Kosov ::  
 :: Stop ::  
 :: Mollaxhiu ::  
 :: Preke Hunden ::  
 :: Goce Do Martohesh ::  

Kalendari
01/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Capital-T
Capital-T
24 vjeç
Gjiko
Gjiko
25 vjeç
Xhevahir Spahiu
Xhevahir Spahiu
70 vjeç
Xeni (Shkelzen Jetishi)
Xeni (Shkelzen Jetishi)
51 vjeç
Justin Bieber
Justin Bieber
21 vjeç
Alisia
Alisia
32 vjeç

Votimi i Javës
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra