teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Irma Libohova


Irma Libohova Lyrics

Tags: Irma Libohova, Motrat Libohova
Vendlindja: Tiranė   |  Mosha: 55 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Irma Libohova, kėngėtarja cila jeton tek publiku me kėngėt e saj jo vetėm nė skenat e festivaleve tė kėngės nė RTSH ndėr vite, por dhe nė skena tė tjera, vijon tė jetė nė qendėr tė vėmendjes pėr krijimtarinė e saj. Zėri i vlerėsuar mes njė brezi artistėsh qė i dhanė shumė skenės sė muzikės shqiptare ndėr vite, kėngėtarja Irma Libohova, pohon se ishin krijime muzikore tė thjeshta, tė kėndshme, pėrshtatur edhe me cilėsitė vokale tė kėngėtarėve. Aj... >> Lexo gjithė biografinė >>
3

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Tango Dashurie ::  
 :: Helmimet Ne Kosov ::  
 :: Stop ::  
 :: Mollaxhiu ::  
 :: Goce Do Martohesh ::  
 :: Preke Hunden ::  
Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra