teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

JONIDA MALIQI :: FOTOGALERIA

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
>>
Faqet:
1
2
>>

» Dergo Nje Foto Tani »


FOTO FOKUS
  • Kėtė verė kanė hyrė nė modė rroba banjot Triangl dhe sigurisht qė personazhet e njohur janė tė parat qė i ekspozojnė. Tė na rrojė Instagrami pėr kėtė punė. Jonida Maliqi dhe Olta Gixhari veē modelit in tė momentit kanė zgjedhur edhe ngjyrėn njėlloj. Kanė tė njėjtėn gusto apo Olta i zgjodhi si tė Jonidės meqė kjo e fundit i postoi e para nė Instagram? Pak rėndėsi ka kjo, mė i rėndėsishėm ėshtė fakti qė tė dyja duken bukur. Ajo qė du... »

JONIDA MALIQI :: KOMENTEGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Feime Salihu 21 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra