teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Kaos


Kaos Lyrics

Tags: Kaos, K-Os, K Os, Kos, Lumi, Keos, Vigan Bardhi, Vig Popa, Vig Poppa
Grup hip-hopi i perbere nga 2 repera: VIGAN BARDH dhe LUM BERISHA. Vigani eshte lindur me 23 dhjetor te vitit 1984, kurse Lumi me 9 gusht 1986 dhe qe te dy jetojn ne Prishtine. - Ata njihen per hitet si: I like it , Disponim n'shishe , Let Kallen , Ngoje zemren tem dhe sė fundi e kan lansuar videoklipin me Flori Mumajesin superhitin Lule Lule... >> Lexo gjithė biografinė >>
25

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Sheqer ::  
 :: Hey ::  
 :: Ngoje Zemren Tem ::  
 :: Gėzuar Pėrhajr ::  
 :: Le T'kallen ::  
 :: Ni Prishtine Qe Funksionon ::  
 :: K'tu Jom ::  
 :: I Like It ::  
 :: S'dihet Qka U Bo ::  
Kalendari
30/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Shkumbin Kryeziu
Shkumbin Kryeziu
49 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Tish Dajia
Tish Dajia
(1926-2004)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra