teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Kaltrina SelimiTags: Kaltrina Selimi, Hana Band
Vendlindja: Prishtinë      Mosha: 32 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Kaltrina Selimi është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Kaltrina Selimi U lind në Prishtinë ku edhe kreu shkollimin fillor dhe të mesëm në shkollën e muzikës "Prenk Jakova". Për here të pare si këngëtare është paraqitur në vitin 2003,në spektaklin garues 'Dua të jem" ku edhe zuri vendin e pare. Ndikimet në muzikë i gjen në muzikën e lehtë, kryesisht te artistët muzikor të Shqipërisë. Eshte nje grup me prespektive dhe qe premton muzike cilesore ne "tregun shqiptare te muzikes" Viti 2003 (“Ethet e së p... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Kaltrina Selimi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  290Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Kohen Me Kthy ::  
 :: Nuk Eshte Njejte ::  
 :: Po Du ::  
 :: Hajt ::  
 :: Gjithmone Me Ty ::  
 :: Nuk Ta Fal ::  
 :: Hot ::  
 :: Copy Paste ::  
 :: Zero ::  
 :: Zemer ::  

Kalendari
22/02/2017

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto