teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Kenge Per Femije


Kenge Per Femije Lyrics

Tags: Kenge Per Femije, Keng Per Femij, Muzik Per Femije, Kenge Per Beba, Keng Per Femi
"Kėngė Pėr Fėmije" ėshtė njė rubrike ku pėrmledhim kėngė tė kėnduara nė festivale pėr fėmijė ose kėngė pėr fėmijė qė i kanė rezistuar kohės dhe janė kėnduar brez pas brezi. Festivalet e kėngės pėr fėmijė janė shumė tė rėndėsishėm nė jetėn artistike dhe nė zbulimin e talenteve. Fėmijėt kanė nevojė pėr muzikėn e tyre dhe nė Tiranė, Shkodėr, Prishtinė e kudo, i ėshtė dhėnė mundėsia talenteve tė vegjėl tė kėndojnė nėpėr Festivale tė dedikuar vetėm pė... >> Lexo gjithė biografinė >>
7

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  137


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Erdh Nje Dallendyshe ::  
 :: Nje Vonese E Vogel ::  
Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra