teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Kenge Per Femije - Ju Fal Kengen Time    (Feat. Evin Mula)


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  58

Send "Ju Fal Kengen Time" Ringtone to your Cell
Kush mė bėn tė rritem,
tė vė para dritėn.
Kush mė rri te syri
ėndrra apo ylli?
Nuk e di e gjeta rrotull mori jeta dhe nis kėngėn time sot.

Kush mė zgjon nga gjumi
dhe nis kėngėn time?
Kush me rri te gusha,
lulja apo fusha?
Nuk e di e gjeta rrotull mori jeta
dhe nis kengen time sot.

(Refreni)
Me njė tufė me lule
eci nėpėr natė
dhe njė degė mimoze
bie nė asfalt
Kush mė bėn tė rritem,
ti fal kėngėn time.
Dhe te nisė mesnatėn
me krejt jetėn time.

E di, e di e gjeta
tė zgjon, tė zgjon si flutur.
E di, e di je ti
nė dritaren time,
me dy krahė tė bukur.

(refreni)
Me njė tufė me lule............

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Ju Fal Kengen Time" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes