teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Kenge Per Femije - Bleta Dhe Flutura


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  53

Send "Bleta Dhe Flutura" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Vlora Demiri -

bleta dhe nje flutur bashke fluturuan
mbi lule te bukura te dyja qendruan
bleta permbi lule shkoi per te punuar
flutura mes luleve per t'u zbukuruar

ref
edhe ne si jeta te bukura si jeta
do te marrmim dhjeta ne mesim perher
se jemi punetore
femije shembullore
puna te ndrin ballin
eshte gezim e nder

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Bleta Dhe Flutura" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes