teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

KLEPTO :: NEWS


Klepto, Letėr Tė Hapur Drin Zatriqit


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  8

[25-08-2012]
Vetėm njė ditė pas pėrgjigjes sė menaxherit tė BabaStars, Drin Zatriqit, dhėnė reperit tė TBA, Kleptos, ėshtė ky i fundit ai qė po ashtu i ėshtė kundėrpėrgjigjur nė tė njėtėn mėnyrė. Tė njėjtėn gjė e ka bėrė edhe Gold AG, duke e ndezur kėshtu atmosferėn nėpėr rrjetet sociale.
Ishte Drin Zatriqi ai qė tė premtėn nė mesnatė komentoi nė foton e Kleptos bashkė me Ledrin, ku ishte njė mesazh fyes ndaj BabaStars. Pėrgjigja e Zatriqit iu drejtua personalisht Kleptos, ndėrsa ishte mjaft e drejtpėrdrejtė.

Ashtu siē ėshtė pritur, Klepto nuk e ka lėnė me kaq. Ai ka dėrguar njė letėr nė redaksinė tonė, ku shkurtimisht i drejtohet edhe ai ekskluzivisht Drin Zatriqit, duke e ftuar qė tė sqarohen sy mė sy. Ai nuk ka hezituar qė ta quajė edhe 'qen' menaxherin e BabaStars.

Nė letėr shruan si vijon mė poshtė:

"Letėr dedikuar qenit tė zi a.k.a Drin Zatriqit

Sa pėr informatė qenush, zakonisht unė nuk merrem me mikrrobe, por kur mė ngjitet ndonjė mikrob nė k*qe, unė duhet ta eliminoj. Ti asnjėherė nuk ke mundur tė mė japėsh respekt, sepse ti nuk ke respekt as per vete.

Vendin nė shoqėri dhe nė publik e kam pasur, e kam dhe gjithmonė do ta kem. Plisat unė i dua dhe i kam miq, por unė nuk fshihem pas askujt, ēdo ditė mė ke midis Prishtinės, eci vetėm, eci lirė!

Ledri nuk ka nevojė tė pėrfshihet nė kėtė gjė, ti ke punė me mua. Kur tė duash eja dhe ballafaqohu me tė vėrtetėn, je i mirė se ardhur. Ditė e natė.

Fuck off more llaskuc i zi... ".

Priten zhvillime tė reja pas kėtij reagimi tė Kleptos, i cili duket se aspak nuk i ka pritur mirė komentet e Drinit, teksa ky i fundit duket se ėshtė pėrfshirė nė telashe edhe me njė reper tjetėr.

Hesape tė pa sqaruara me Drinin kishte edhe reperi Gold Ag. Drini tallet me Gold AG, duke thėnė se 'ka dėshtuar qė tė gjejė njė kėng tė Gold AG nė YouTube kushtuar Bajramit'.

Kjo nuk ėshtė pritur aspak mirė nga reperi i cili gėzon fansa tė shumtė, teksa reagime tė shumta erdhėn pikėrisht edhe nga vet fansat e tij.

"Unė bėj kėngė nė Bajram, por nuk shahem nė Twitter. Veq bona ju zura, nuk do tė prisni festa tjera", ka shkruar Gold AG nė faqen e tij tė fansave nė Facebook.
 (Telegrafi)

Dergoi: Gazmend


Kalendari
20/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
B2n
B2n
27 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Ali Asllani
Ali Asllani
(1884-1966)

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra