teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Kozma Dushi - Kenge Per Beratin

Videoklip Audio

Nuk ka akoma asnje vote
 


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Kenge Per Beratin" kėnduar nga Kozma Dushi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Kozma Dushi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Kozma Dushi - Kenge Per Beratin

Titulli: Kozma Dushi -- Mora mandolinen (Foto te Beratit).wmv [2014-06-17]
s pages Muzike dhe Romance 141875732524108
Music Kohezgjatja: 3:20 | Shikime: 1386 | Vota: 7 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Vetem Per Ju

Vetem Per Ju 2002 Albumi
Vetem Per Ju   (2002)
  1. Kozma Dushi - Kenge Per Beratin  
  2. Kozma Dushi - Potpuri Popullore
  3. Kozma Dushi - Lili Dhe Jorgjica
  4. Kozma Dushi - Ne Te Zenca Une
  5. Kozma Dushi - Cupe Thyeji Ato Gjylpera
  6. Kozma Dushi - Potpuri Korcare
  7. Kozma Dushi - Mollaxhiu
  8. Kozma Dushi - Morra Rrugen Nga Shijaku
  9. Kozma Dushi - Molla E Kuqe
  10. Kozma Dushi - Potpuri BerataseGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Gold Ag 28 vjeē
Big Xig 32 vjeē
Antigona Qena 60 vjeē
Adelina Emini 29 vjeē
Best T 24 vjeē
Hysen Smajli 36 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra