A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Labinot Tahiri (Labi)Tags: Labi, Labinot Tahiri
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 36 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Labinot Tahiri (Labi) është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Labinot Islam Tahiri i njohur në pubikë me nofkën LABI. Labinoti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapa... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Labinot Tahiri (Labi) ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  200Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Krejt Ti Fala ::  
 :: S'te Mbaj Inat ::  
 :: Tungjatjeta Jem Shqiptar ::  
 :: Me Ndjenja Mos Luaj ::  
 :: Mesazh Ne Telefon ::  
 :: Sa Pa Fat Qëllova ::  
 :: Interesgjike ::  
 :: Takim Si Ne Enderr ::  
 :: Qikat Si Ti Kan Nafak ::  
 :: Era Tradhti ::  
 :: Si Gjethet Ne Pranvere ::  

Kalendari
28/07/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gold Ag
Gold Ag
30 vjeç
Agon Amiga
Agon Amiga
34 vjeç
Adelina Emini
Adelina Emini
31 vjeç
Antigona Qena
Antigona Qena
62 vjeç
Hysen Smajli
Hysen Smajli
38 vjeç
Cher Lloyd
Cher Lloyd
23 vjeç

Votimi i Javës
   24-30 Korrik 2016

Këngëtarja Më E Famshme Shqiptare

  Rita Ora

  Era Istrefi

  Enca

  Tuna

  Morena Taraku

  Kallashi

Voto