teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Labi


Labi Lyrics

Tags: Labi, Labinot Tahiri
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 35 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Labinot Islam Tahiri i njohur nė pubikė me nofkėn LABI. Labinoti ėshtė njė kėngėtarė i talentuar nė tė gjitha zhanret muzikore. Ka njė zė qė dallon nga tė tjerėt dhe ėshtė i mirėpritur kudo. Ka tė mbaruar shkollėn e mesme, nė pamundėsi qė tė vazhdoiė tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatė okupimit tė Kosovės s'kishte shkolla, po shtėpi shkolla. Lidhur me muzikėn Labi filloi tė kėndojė qė nė moshėn e re duke i pėrcjelur hapa... >> Lexo gjithė biografinė >>
33

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  126
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Tungjatjeta Jem Shqiptar ::  
 :: E Mallkoj ::  
 :: Takim Si Ne Enderr ::  
 :: S'te Mbaj Inat ::  
 :: Mesazh Ne Telefon ::  
 :: Si Gjethet Ne Pranvere ::  
 :: Me Ndjenja Mos Luaj ::  
 :: Qikat Si Ti Kan Nafak ::  
 :: Era Tradhti ::  
Kalendari
27/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anonimos
Anonimos
27 vjeē
Bobby Valentino
Bobby Valentino
35 vjeē

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra