teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile VersionTe dashur lexues! Para 7 vjetėsh niste teksteshqip.com. Fale ndihmės tuaj, kjo faqe u kthye pėr njė kohė tė shkurtėr nė portalin mė tė njohur pėr muzikėn shqip. Pas shumė kėrkesash, nisim njė rubrikė tjetėr nė faqen tonė. "Poezi Shqip" do permbajė tekstet e poezive nė shqip tė autorėve tė njohur, autorėve tė rinj dhe pėrkthime nė shqip nga autorė tė huaj. Shpresojmė qė me ndihmėn tuaj, tė krijojmė njė bibliotekė tė pasur dixhitale nė dispozicion tė tė gjithė shqiptarėve kudo qė ndodhen. Faleminderit pėr kohėn tuaj!

Dergo Nje Poezi »
:: Top 20 Poezi nga Poetė tė Njohur:: Top 20 Poezi nga Poetė tė Rinj


:: Poezi tė Reja nga Poetė tė Njohur:: Poezi tė Reja nga Poetė tė Rinj
Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Ajrulla Emini 47 vjeē
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes