teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version



Xhevahir Spahiu - Te Mbaj Ne Duar

- Poezia u dėrgua nga salihu98 -

Te mbaj ne duar, dashuria ime.
Krijese prej qelqi
me shkendijime yjesh.
Kam frike….
Kam frike se mos me bie dhe
thyhesh


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5





Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Eroll Murati 29 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra