teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Lyric MasterTags: Lyric Master, Lavdim Brajshori
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Lyric Master është një Këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Emri i tij i vërtetë është Lavdim Brajshori. Lyric Master eshte nje producent dhe po ashtu nje kengetar/POP nga Prishtina. Ai filloi te merret me muzike qysh ne moshe te re. Ai u be i njohur me kengen "Darka", Ajo Po Qan, dhe baladën "Si Te harroj", Ai deri ne vitin 2012 ka kenduar vetem kenge audio deri ne kohen kur ne vitin 2011 publikoi kengen e pare te tij te bashkangjitur me klip "A Ka Naj Sen". Vijoi hiti tjeter "Ajo po qan", te cilen ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  346


Albume:

» Dërgo Një Album »

 :: Pom Smun ::  
 :: Qa Se Pret ::  
 :: Si Te Harroj ::  
 :: Vazhdo ::  
 :: Mos M'thirr ::  
 :: A Ka Naj Sen ::  

Kalendari
04/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Valbona Halili
Valbona Halili

Gofile Papleka
Gofile Papleka

Mira Konçi
Mira Konçi
42 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra