teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Lyric Master


Lyric Master Lyrics

Tags: Lyric Master, Lavdim Brajshori
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 23 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Emri i tij i vėrtetė ėshtė Lavdim Brajshori. Lyric Master eshte nje producent dhe poashtu nje kengetar/POP nga Prishtina. Ai filloi te merret me muzike qysh ne moshe te re. Ai u be i njohur me kengen "Darka", Ajo Po Qan, dhe baladėn Si Te harroj "Ai deri ne vitin 2012 ka kenduar vetem kenge audio deri ne kohen kur ni vitin 2011 e publikoi kengen e par te tij te bashkangjitur me klip "A Ka Naj Sen". Vijoi hiti tjeter "Ajo po qan", te cilen e shoqe... >> Lexo gjithė biografinė >>
39

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  342
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:

 :: Pom Smun ::  
 :: Qa Se Pret ::  
 :: Si Te Harroj ::  
 :: Vazhdo ::  
 :: Mos M'thirr ::  
 :: A Ka Naj Sen ::  
Kalendari
26/01/2015
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Laver Bariu
Laver Bariu
(1929-2014)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Stelina

  Offchestra

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra