teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Lyric Master - DarkaYehhh
kuu jee
Ku jee Sontee

Ref...

Ku je ku jee Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Kėshtu nuk Shkoonn ... 2X


Pėr njė kohė tė Gjatė, Darka m'bet e Shtruar
Nuk e di pse po Vonon, Ndonse mė ke harruar
Lulėt qė i kom Pėr ty, mė mbetėn nė Dorė...
Mbeta duke t'pritur tash qė s'dii sa orė

E Telefonin e ke T' fikur
Nė kėtė natė nuk po Cingrron
Kur tė thėrras, Ti nuk Vjen ?
Lypi Pėrgjegjie por nuk Kom :S

Ref...

Ku je ku jee Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Kėshtu nuk Shkoonn ... 2X

Mė ka marrė malli pėr ty, tė Shooh me Syy
E ndjej kur t' kam pran, dhe kur nuk tė kam
Pse kur tė thėrras nuk dėgjon, (Ti nuk dėgjon)
Pse ti je Ajo, qė nė mua Jeton ??

E Telefonin e ke T' fikur
Nė kėtė natė nuk po Cingrron
Kur tė thėrras, Ti nuk Vjen ?
Lypi Pėrgjegjie por nuk Kom :S

Ref...

Ku je ku jeee, Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Kėshtu nuk Shkoonn ... 2X

Yeahh
Sonte nuk je ktuu
Ku je tanii
Ku je (ku jeee)??

Ref...

Ku je ku jee Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Keshtu nuk Shkon ... 2X


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Yehhh
kuu jee
Ku jee Sontee

Ref...

Ku je ku jee Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Kėshtu nuk Shkoonn ... 2X


Pėr njė kohė tė Gjatė, Darka m'bet e Shtruar
Nuk e di pse po Vonon, Ndonse mė ke harruar
Lulėt qė i kom Pėr ty, mė mbetėn nė Dorė...
Mbeta duke t'pritur tash qė s'dii sa orė

E Telefonin e ke T' fikur
Nė kėtė natė nuk po Cingrron
Kur tė thėrras, Ti nuk Vjen ?
Lypi Pėrgjegjie por nuk Kom :S

Ref...

Ku je ku jee Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Kėshtu nuk Shkoonn ... 2X

Mė ka marrė malli pėr ty, tė Shooh me Syy
E ndjej kur t' kam pran, dhe kur nuk tė kam
Pse kur tė thėrras nuk dėgjon, (Ti nuk dėgjon)
Pse ti je Ajo, qė nė mua Jeton ??

E Telefonin e ke T' fikur
Nė kėtė natė nuk po Cingrron
Kur tė thėrras, Ti nuk Vjen ?
Lypi Pėrgjegjie por nuk Kom :S

Ref...

Ku je ku jeee, Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Kėshtu nuk Shkoonn ... 2X

Yeahh
Sonte nuk je ktuu
Ku je tanii
Ku je (ku jeee)??

Ref...

Ku je ku jee Pse po Vonon.........
Edhe njė natė pa tyy, Jo Keshtu nuk Shkon ... 2X

Ky tekst u dėrgua nga Mirsije Shahini   lawdim1
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Gjuha en

Dinner

Yehhh
where are you
where are you tonight

reff:
where you where you , why you are delaying
even one night without you ,no it doesn't go

For a long time , dinner was paved
Don't know why you are delayed , Although you have forgotten
The flowers that I order you, most remained in the Hand ...
I was having to wait now and don't know how many hours

And mobile you turned off
in this night it doesn't ring
when I call , you don't come
I search answer but i haven't

reff:
where you where you , why you are delaying
even one night without you ,no it doesn't go

Me miss you, to see by eye
I feel when I have you close, and when I haven't
Why when I call you don't hear (You don't hear)
Why you are She, who lives in me ??

And mobile you turned off
in this night it doesn't ring
when I call , you don't come
I search answer but i haven't

reff:
where you where you , why you are delaying
even one night without you ,no it doesn't go

Yeah
Tonight you aren't here
where are you now ?
where are you (where are you)?

reff:
where you where you , why you are delaying
even one night without you ,no it doesn't go


Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra