teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli


Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli Lyrics

Tags: Mahmut Ferati dhe Shyhrete Behluli, Shyhreti, Mahmuti, Mahmut Ferati, Shyhrete Behluli
Mahmut Feratin ne publiku e njohim vetem si kengetar, por ai eshte edhe nje profesor i shkolluar i lendes muzikore dhe i lendes se kimise. Shkollen e ka kryer ne Prishtine, ku dhe jeton me bashkshorten dhe 2 femijet e tij. Shyhrete Behluli gjithashtu eshte nje arsimtare e gjuhes shqipe dhe me bashkshortin e saj Lulin, ka 5 femije. Mahmuti dhe Shyhretja kane afersisht 25-30 vjet qe kendojne se bashku. Arsyeja eshte sepse kane pershtatje te madhe... >> Lexo gjithė biografinė >>
1

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  54
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: ēka Po Thu ::  
 :: Dushk Pėr Gogėl ::  
 :: Fol Fol ::  
Kalendari
21/12/2014

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra