teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Mahmut Ferati


Mahmut Ferati Lyrics

Tags: Mahmut Ferati, Mahmuti, Mahmut Fehrati
Vendlindja: Tetove   |  Mosha: 53 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Demi  
Rrjedh prej nje familje 7 antareshe. Ai ka 4 vllezer dhe nje moter.Kendon qe nga vitet e '70,dhe huazimet e para muzikore i ka marre nga vellai i tij Murteza Ferati dhe si i vogel ka dashur te shkoj pas hapave te tij. Mahmuti ka dy femije: Argjenten dhe Granitin.Ka edituar me shume se 30 albume,ke shpesh here ka bashkepunime me Shyhrete Behlulin Milaim Mezinin Shaqir Cervadikun Shkurte Fejzen Remzije Osmanin Aferdita Demakun Afrim Aliun Bekim Kas... >> Lexo gjithė biografinė >>
7

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  163
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Mėrgimtari ::  
 :: Shqipėri T'uron Tetova ::  
 :: Cka Poj Thot Dema Kadris ::  
 :: O Gurbet I Zi ::  
 :: Serbi, Shtrige E Vjeter ::  
 :: Dasem T'madhe Jem Tuj Ba ::  
 :: Loti Nė Faqe ::  
 :: Mos Qaj ::  
 :: Nga Mergimi Kur U Ktheva ::  
 :: Si Je ::  Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra