teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Mahmut Ferati - Malli Per Nenen


Videoklip LIVE :: LIVE Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Send "Malli Per Nenen" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Linda-pr -


Nga mergimi kur u ktheva, token time kur e shkela po me prisnin gjithe te dera.
Gjithe i perqafova lot e gezim u dhash te gjithe i takova por nene se pash.

Lot e gezimi ne zemer me dogji se mallin per nanen askush nuk ma hoqi.
Lot e gezimi ne zemer me dogji se mallin per nanen askush nuk ma hoqi.

Kur u ula ne timen sofer,
bashke me vllazen e me moter e shikova zjarrin ne voter.
Ai zjarrin i vjeter ngrohte si dikur por nana kish vdekur dhe s'pergjigej kurre.

Lot e gezimi ne zemer me dogji se mallin per nanen askush nuk ma hoqi.
Lot e gezimi ne zemer me dogji se mallin per nanen askush nuk ma hoqi.

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Malli Per Nenen" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes