teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Mc Kresha

Vendlindja: Mitrovicė   |  Mosha: 29 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Kreshnik Fazliu i njohur me pseudonimin Mc Kresha kėngėtar i njohur Kosovar me prejardhje nga qyteti i veriut tė Kosovės, Mitrovica. Dy kėngė tė njėpasnjėshme tė lansuara gjatė kėtyre muajve, e kanė bėrė rep-kėngėtarin “Mc Kresha” njė ndėr mė tė kėrkuarin nė ditėt e fundit. Kėngėt e tij “Lej Flleshat” dhe bashkėpunimi me anėtarin e grupit “TDS”, “Dr Mic” me kėngėn “Lyrical WarFare” janė ndėr kėngėt mė tė dėgjuarat nė radio dhe televizionet tona. ...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Mc Kresha Lyrics

Tags:
Mc Kresha, Mc-kresha, Mc. Kresha, Mc.kresha, Kresha, Mckresha, Mc Kreshat, Kreshnik Fazliu
87


Send Mc Kresha Ringtone to your Cell


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  342

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 • Sabri Fejzullahu & Mc Kresha - Edhe Njė Verė
 • Dutch & Mc Kresha - Pi Northside N'southside
 • Difro & Mc Kresha - Nat E Dit
 • Snupa & Mc Kresha - N'ks
 • Noizy - Madnesss (Feat. Mc Kresha, Lumi B & Varrosi)
 • Lyrical Son - Qoni Durt Nalt Krejt (Feat. Mc Kresha)
 • Lyrical Son - Mes Neve (Feat. Mc Kresha)
 • Lyrical Son - Oxygen (Feat. Mc Kresha)
 • Lyrical Son - Special (Feat. Mc Kresha)
 • Arta Bajrami - Bombshell (Feat. Mc Kresha & Don Arbas)
 • Lyrical Son - Me Ta Pyl (Feat. Mc Kresha)
 • Etnon - Move Ur Bady (Feat. Lea Metolli & Mc Kresha)
 • Butch - Geld (Feat. Mc Kresha, Keepman & Lyrical Son)
 • Butch - Para (Feat. Mc Kresha, Keepman & Lyrical Son)
 • Elvana Gjata - 1990 (Feat. Mc Kresha)
 • Dj Flow - Ēele Ēadren (Feat. Lumi B, Mc Kresha & Lyrical Son)
 • Lyrical Son - Clique Specat (remake) (Feat. Mc Kresha & Nuke)
 • Lyrical Son - Made U Look (remake) (Feat. Ergenr & Mc Kresha)
 • Singullar & Bloodychuck - Big Baller (Feat. Mc Kresha)
 • Etnon - Era E Saj (Feat. Mc Kresha & Lyrical Son)
 • Casp' - Jet E Shtrejt (Feat. Mc Kresha, Snupa & Dutch)
 • Rina Abdyli - Si Bass (Feat. Flaka Krelani & Mc Kresha)
 • Dutch - Jarania (Feat. Mc Kresha, Singullar & Caspo-Oo)
 • Dutch - Rrr.. (Feat. Mc Kresha & Caspo-oo)
 • Difro - Kushhhh (Feat. Mc Kresha, Dutch, Caspo & Dreqi)
 • Difro - Qe Qa (Feat. Caspo, Mc Kresha & Dio)
 • Caspo-Oo - Cik Cak (Feat. Rex, Dutch & Mc Kresha)
 • Caspo-Oo - Shum' Let' (Feat. Dutch & Mc Kresha)
 • Rozana Radi - Jabadabadu (Feat. Mc Kresha)
 • Nora Istrefi - As Ni Zo (Feat. Mc Kresha)
 • Dj Blunt & Real 1 - Shumė Moti (Feat. Mc Kresha & Lyrical Son)
 • Dj Flow - Boni Zhurme (Feat. Mc Kresha)
 • Bloodychuck - Ur Killin Me (Feat. Mc Kresha & Duk)
 • 2po2 - N'mahallen Tem (Feat. Mc Kresha & Lyrical Son)
 • Bussulla - Thiri Krejt (Feat. Mc Kresha & Toni.g)
 • Lyrical Son - Do U (Feat. Fuga, Mc Kresha & Nuo P)
 • Aurela Gace - Ca$h (Feat. Mc Kresha)
 • Bimbimma - Sjom Vip (Feat. Mc Kresha)
 • Bimbimma - Qka (Feat. Mc Kresha)
 • Bimbimma - Anthem (Feat. K-Os, Mc Kresha, Singullar, Lyrical Son, Skillz & Dj Flow)
 • Garazhat E Bardha - Cha Kisha Ngjyros (Feat. Mc Kresha)
 • Lil Samee - M.F. (Feat. Mc Kresha, Gentz, Dr. Mic, Lav'da, Kastro Zizo & Dj Flow)
 • Dafina Rexhepi - Delicius (Feat. Mc Kresha)
 • Leonora Poloska - Kush O Mama (Feat. Mc Kresha)
 :: Amsterdam ::  
 :: N’disko T’shqiptarve ::  
 :: Cok Guzel ::  
 :: Lej Flleshat ::  
 :: Not U (Remix) ::  
 :: Lyrical Warfare ::  
 :: Pa Mu ::  
 :: Kon Pe Shan Me Non ::  
 :: Hip Hopin E Du ::  
 :: Nuk Ini Gangsta Vs Untouchable ::  

Send Mc Kresha Ringtone to your Cell

Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Strongi 22 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes