teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Merita Halili - Emine Kenge Turke


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Send "Emine Kenge Turke" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Emine Kenge Turke" kėnduar nga Merita Halili.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Merita Halili - Emine Kenge TurkeNga Albumi: Kėngė Popullore Tė Zgjedhura

Kėngė Popullore Tė Zgjedhura   (1990)
 1. Merita Halili - Dy Kėngė Rome
 2. Merita Halili - Lule T'bukra Ka Tirona
 3. Merita Halili - Doli Goca Ne Penxhere
 4. Merita Halili - Aty Larg Unė Shkova
 5. Merita Halili - M'ka Marre Malli Per Nenen Time
 6. Merita Halili - Emine Kenge Turke  
 7. Merita Halili - Kenga E Qamiles
 8. Merita Halili - Mu Ke ēesmja
 9. Merita Halili - Cna Cudite Mi Bukuri
 10. Merita Halili - Dore Per Dore
 11. Merita Halili - Kjo Shoqnia
 12. Merita Halili - Kėndo Moj Qyqe
 13. Merita Halili - Zymbyli I Bardhė
 14. Merita Halili - Endrrat E Mia
 15. Merita Halili - Ke Selvite Ne Ate Lulishte
Send "Emine Kenge Turke" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes