teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Mirsa KerceliTags: Mirsa Kerceli, Mirsa, Kerqeli, Mirsa Kercelli, Mirsa Kerqelli, Mirsada Kerceli
Vendlindja: Gjilan      Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Mirsa Kerceli është një Këngëtare shumë e njohur. Falë talentit të saj dhe zërit të veçantë sapo doli në skenë triumfoi me sukses. Me zërin e saj të çirur por njëkohë- sisht shumë të ëmbël rrëmbeu çmimin "Magjia e parë" në festivalin "Kënga magjike 2005" duke bërë për vete publikun me këngën "Djaloshi im". Tani me siguri se e dini për kë është fjala. Gërshetimi i zërit të ëmbël, bukurisë ëngjëllore dhe energjisë pozitive që ajo transmeton tek ne, bënë ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Buzen Mbi Buze ::  
 :: Status Quo ::  
 :: Pun E Madhe! ::  
 :: Lej Foret ::  
 :: I, E Dashuruar ::  
 :: Good luck ::  
 :: Këtë Natë ::  
 :: Indiferent ::  
 :: Dashuria Kushton ::  
 :: Klubi N'ajer ::  

Kalendari
04/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Valbona Halili
Valbona Halili

Gofile Papleka
Gofile Papleka

Mira Konci
Mira Konci
42 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra