teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Motrat Mustafa


Motrat Mustafa Lyrics

Tags: Motrat Mustafa, Motra Mustafa, Motrat, Motrat Mostafa, Safete Mustafa, Sahide Mustafa
Motrat Mustafa (Safete (lindur mė 1971) e Sahide Mustafa (e lindur mė 1974), janė kėngėtare nga Kosova.Rrjdhin nga nje fshat shume me vlera per muziken mbare popullore siē ishte Mushtishti nje fshat i Therandes.Ishin 8 motra dhe qe te gjitha kendonin,dy te parat kane kenduar shume vite me pare,ndersa 6 kendojne shume shpesh tani bashke.Kėndojėn qė nga fėmijėria dhe shquhen nė publik pėr herė tė parė nė Radio Zagreb nė vitin 1981 me kolaboracionin... >> Lexo gjithė biografinė >>
7

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  214
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Kuq E Zi ::  
 :: Shpirtit Tim ::  
 :: Do Te Kthehemi ::  
 :: N'dashuri Nuk Besoj Me ::  
 :: Muaji I Mėshirės ::  
 :: Me Fal Bija Ime ::  
 :: Me Fajsojn Qe S'pata Femije ::  
 :: Hallall ::  
 :: Tė Kam Motėr Ty Dhe Kėngėn ::  
 :: Zemren Ma Ke Thy (Zeri Yt I Mjer) ::  Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra