teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Motrat Mustafa - Tė Kam Motėr Ty Dhe Kėngėn


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Send "Tė Kam Motėr Ty Dhe Kėngėn" Ringtone to your Cell
ishim t“vogla ce at her
dhe bylbzonim nga ni fjal
a t“kujtohet motra ime kenga par

ishin tingull melodije
ce as sot spo i kujtoj
por edi ce kenga jon aty filloj

dhe u rritem gjithmon bashk
kenga rroj si burrim
u bo shkum me det me vall
horizonte pa mbarim

qfar fike ne zemer edin
fjalet me te embla per ty
nga do ce te iku e shkoj
un per ty un per ty dot kendoj

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Tė Kam Motėr Ty Dhe Kėngėn" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes