teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Murat Gjoniku - Dal E Sillem Ne QytetZgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Send "Dal E Sillem Ne Qytet" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Dal E Sillem Ne Qytet" kėnduar nga Murat Gjoniku.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Murat Gjoniku i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Murat Gjoniku - Dal E Sillem Ne Qytet

Titulli: Murat Gjoniku - Dal e sillem ne qytet.flv [2014-02-27]
For all materialist girls by Fnuku
People Kohezgjatja: 2:14 | Shikime: 7582 | Vota: 9 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Murat Gjoniku

Murat Gjoniku
Murat Gjoniku
Send "Dal E Sillem Ne Qytet" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Strongi 22 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes