teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Murat Gjoniku - Po Ju Knon Murati


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video


Nuk ka akoma asnje vote
 


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Po Ju Knon Murati" kėnduar nga Murat Gjoniku.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Murat Gjoniku - Po Ju Knon MuratiNga Albumi: Jan Nda Zemrat

Jan Nda Zemrat 2013 Albumi
Jan Nda Zemrat   (2013)
 1. Murat Gjoniku - Jan Nda Zemrat
 2. Murat Gjoniku - Kuq E Zi Esht Shqiperia
 3. Murat Gjoniku - Kur Isha I Ri
 4. Murat Gjoniku - Oj Lulie
 5. Murat Gjoniku - Po Feston Kosova
 6. Murat Gjoniku - Po Ju Knon Murati  
 7. Murat Gjoniku - Pse Kto Lutje Po Mi Ban
 8. Murat Gjoniku - Shqiperin E Dua
 9. Murat Gjoniku - Tregom Tregom
 10. Murat Gjoniku - Xhamadani Vija Vija
 11. Murat Gjoniku - Xhane Xhane
 12. Murat Gjoniku - Zambaku I BardheGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Era Istrefi 23 vjeē
Violeta Turkeshi 64 vjeē
Korab Shaqiri 28 vjeē
Adnan Daci 41 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Korrik 2014

Me I Miri Ne T.B.A.?

  Unikkatil

  Klepto

  Presioni

  Cyanide

  Jetoni

  Barooti

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra