teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Natyral


Natyral Lyrics

Tags: Natyral, Nora Bekteshi, Altina Cenka, Aida Doqi, Tringa Kasneci
Pjesetaret e grupit Natyral jane: Nora Bekteshi (Struge), Altina Cenka (struge), Aida Doqi (kosove) dhe Tringa Kasneci (Kosove). Ky grup u formua ne X-Factor Albania 2. Emri Natyral ka kete kuptim: se te gjithe shqiptarest kudo qe ndoshen jane nje.... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Dua Me Ta Thon ::  
Kalendari
19/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
F-Kay
F-Kay
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra