teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Neki Emra

Vendlindja: Prizren   |  Mosha: 32 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Demi  
Neki Emra lindi nė njė familje me traditė muzikore ku babain e kishte kompozitor tė njohur te viteve '80, pra kompozitorin Fikrim Emra. Me tingujt e pianos rritej cdo ditė dhe talenti i tij u vėrejt qysh nė moshen fėmijenore, pra qysh nė moshėn 4 vjeqare filloj ti binte pianos. Ka pėrfunduar shkollen e ulėt tė muzikės pėr piano.. Ishte njė ndėr talentėt e vecantė tė shkollės sė muzikės nė Prizren. Qysh nė fėmijeri kėndoj nė RTP nė vitet '80 me kė...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Neki Emra Lyrics

Tags:
Neki Emra
0


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Ēift Ty Dua Tė Kem ::  
 :: Nje Dhimbje Mbete Ti ::  
 :: Me Heshtje Mos Mė Dėno ::  
 :: Engjėll Dukesh Ti ::  
 :: Te Vdes Apo Te Pres ::  
Kalendari
23/11/2014

Votimi i Javes
   17-23 Nentor 2014

Cili Bashkepunim Do Ju Pelqente?

  Nora Istrefi Feat Lyric Master

  Dafina Zeqiri Feat Flori

  Kida Feat Dr.Mic

  Elvana Gjata Feat Alban Skenderaj

  Era Istrefi Feat Capital T

  Arta Bajrami Feat Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra