A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
thisisnoizy/Acromax kanë vendosur ta bllokojnë videoklipin "Kur Shprehem" nga Noizy. në gjithë portalet shqiptare

Noizy - Kur Shprehem


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  80

YEAH! LOOK...
OK I'LL MAKE SURE YOU MURDER THIS MOTHERFUCKER
LOOK!

KUDO QE SHKELI
THOJN SE ERDH
TERRORI I NATES

EMRIN E KOM
NOIZY
SHOKI BONI T`FALA
PLAKES

SILLEM ME TIPA QE DUAN TRRIN
ANONIMA
SHQIPE NE NUK M`BAHEMI
VETEM NGA MUZIKA

YEAH THAT COCA
DRIVE TO LOCO
COLOMBIA
TO
LONDON
PARE QAQ SHUM
NDIHNA SIKUR ME KAN MOUNTIAN

FUCK THEM
FUCK THEM
KREJT THONI
FUCK THEM

ATO E SHOHIN N`FILMA
NA E LUJM ME TONELAT FAM

GRUPI MA I KERKUM NGA
SCOTLAND YARD
MUNDESH ME PYT KON DUSH
FROM DEM
LONDON GUYS

52 MBI SHPATLLA
SHQIPET BAJN MASAKRA
JU 52 CENT SUN I BONI
E LE PARE ME THASA

ATA PO BAHEN SI LUGATA
NIHER PO DALIN NIHER PO ZHDUKEN
UN KAM ARDH ME PRISH KARRIERA BITCH
E JO ME TA SHTI TUTEN
DO THOJN POT SHOH PERMAS
UNE I KOM KALU 100 HER

SE KY
6.3 AMG
PO LYP FERR

SA HER QE HY N`BEAT
THOJN SE HYRI JASHT TOKSORI
GJITHQKA DEL NGA ZEMRA SHQIPE
NUK BOJ GJO NGA ZORI

KUDO QE SHKELI
BOHET VENI
KATASTROF

ZDI PSE U TUTE P!*+N%NE
VEQ MORA HOV

NA NUK MARRUM ME QIRA
VEQ ME I ZBUKURU KLIPAT
NA I BLEJM KUR T`NA COHET
SE ASHTU NA THOJN XHEPAT
KENA FAKTEPER QA DONI
VEC LYPNI SE KREJT I GJENI

IM`A
FUCKING
MILLI$NAIRE
JU KREJT SA UNE NUK VLENI


JAM 100% I SIGURT
NVET VETIN DHE GRUPIN TEM
NA NUK JENA SI JU KURVA
QE SJU ZEN VENI VEN
KENA FORC POTENCIAL
MUZIKA JON OSHT ABNORMAL

A E KE PA
QYSH RRSHQETHET TRRUPI
KUR E N`GJON
MUZIKEN TEM

SEPSE FOLI REALITETIN
DHE NUK DI TE SHPREHEM NDRYSHE

PER RAP
KAM DAL I PARI
PREJ ALBUMIT
PAK MA NDRYSHE

MA I KERKUMI
UN JETOJ NE ENDRRAT E TUA
NESE TE KUJTOHEM UN
UN UDHEHEQI KU KA TURMA

GUNZ UP
I AM THE HARDEST IN THE MARKET
U DONT WANNA BE MY TRAGET
KENA
32`SHA

UNE SJAM
STAR
BITCH
UNE JOM
GALAXI


JU JENI KLYSHA T`VEGJEL
ME LUAN DONI ME U SHTY
ZDI SE KUSH JA KA FRYMZU
JU TFORTIN ME BA ME MU
VEC AT DIT KUR T`SHIHNA BASHK
TA SHOFIM KUSH KA ME TNIMU

UNE SJAM
STAR
BITCH
UNE JOM
GALAXI

JU JENI KLYSHA T`VEGJEL
ME LUAN DONI MU SHTY
ZDI SE KUSH JU KA FRYMZU
JU T`FORTIN ME BA ME MU
VEC AT DIT KUR T`SHINA BASHK
TA SHOFIM KUSH KA ME T`NIMU

FUCK`EM KUSH SE DIN
FUCK `EM ALL PER SIGURIM
UN SJU JAPI MOLL ME HELM
UNE T`JAPI EXPLODIM

SO NEVOJA PER REKLAMA
KREJT SENET I KAN PA

KU
MILLI$NATTT
KERCASIN -PREJ TOKE -N`HAVA

FUCK`EM KUSH SE DIN
FUCK`EM ALL PER SIGURIM
UN SJU JAPI MOLL ME HELM
UN T`JAPI EXPLODIM

SO NEVOJA PER REKLAMA
KREJT SENET I KAN PA


KU
MILLI$NATTT
KERCASIN -PREJ TOKE -N`HAVA


(REF 2)
O.T.R
F O R L I F E
SHTINE N`KRY
MADAFAKA


GUNZ UP
I AM THE HARDEST IN THE MARKET
U DONT WANNA BE MY TRAGET
KENA
32`SHA

Ky tekst u dërgua nga ArLiNd OTR
  • 2016-07-10 13:59:16
    FUCK`EM KUSH SE DIN / FUCK`EM ALL PER SIGURIM / UN SJU JAPI MOLL ME HELM / UN T`JAPI EXPLODIM
    30
    2


Kalendari
29/09/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Mozzik
Mozzik
21 vjeç
Mentor Kurtishi
Mentor Kurtishi
40 vjeç
Toni
Toni
35 vjeç
Ninel Conde
Ninel Conde
46 vjeç
Avni Hadergjonaj
Avni Hadergjonaj
44 vjeç
Xhavit Vitia
Xhavit Vitia
45 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Miguel Gallardo
Miguel Gallardo
(1950-2005)

Votimi i Javës
   25 Shtator - 1 Tetor 2016

Këngëtarja Më E Mirë

  Dhurata Dora

  Kida

  Enca

  Era Istrefi

  Dafina Zeqiri

  Morena Taraku

Voto