teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Noizy

Vendlindja: Sukth (Durres)   |  Mosha: 28 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Emri i vertetė Rigels Rajku. RAP-artisti shqiptar ne moshen 11 vjecare, nė vitin 1997 Noizy sė bashku me familjen e tij u largua nga Shqipėria pėr njė jetė mė tė mirė ne Londėr ( South east , Wooldwhich) Ne lagjen ku noizy u stabilizua kishte me shume lufte se ne Shqiperi... Ne ate kohe Wooldwhich njihej si nje nga lagjet ghetto me te rrezikshme ne Londer ku peshku me i madh e han me te voglin dhe ku fjala meshire nuk egzistonte per nje kohe shu...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Noizy Lyrics

Tags:
Noizy, Noizy, Noisy, Otr, O.t.r, O.t.r., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy
495


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  5147

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Gipsy Lover ::  
 :: Take A Picture ::  
 :: Gunz Up ::  
 :: Ke Ngju Per Mu ::  
 :: Je Gjithēka ::  
 :: 100 Vjet Shtet ::  
 :: Betta Den Dem ::  
 :: Noku Vogel ::  
 :: Zemer ::  
 :: Na Jena O.T.R. ::  
 :: No Worries ::  
 :: Cunat E Nates ::  
 :: Nuk Te Perzura ::  
 :: Rude Boy ::  
 :: Dite E Nat ::  
 :: So Hot ::  
 :: Mr. Yesterday ::  
 :: Fly ::  
Kalendari
21/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Eduart Dėma
Eduart Dėma
2014 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Marie Kraja
Marie Kraja
(1911-1999)

Votimi i Javes
   17-23 Nentor 2014

Cili Bashkepunim Do Ju Pelqente?

  Nora Istrefi Feat Lyric Master

  Dafina Zeqiri Feat Flori

  Kida Feat Dr.Mic

  Elvana Gjata Feat Alban Skenderaj

  Era Istrefi Feat Capital T

  Arta Bajrami Feat Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra