teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Noizy - Noku Vogel


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1046

Send "Noku Vogel" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Yll -

Noku!!

Me lot ne sy jom sonte tu shkru
Me lot ne se jom sonte tu shkru per ty

REF.
Sa shum malli mka marr
Lotet nuk po dun me u ndal
kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
Oh sa shum malli mka marr

5x
I Miss u so much
Malli mka marr!!

O Noku vogel te dua sa gjith boten.
Mezi po pres te shoh qe ta puth doren e vogel.
Mezi po pres tkem afer ta puth lali Leandren.
Ti puthi te dy syt te bukur dhe t'tregoj babi dhuraten.
Mezi po pres qe tfolim tregom edhe per shkollen.
Sa shkronja i ke msu qe ke shkrujtur ne fletore.
Mezi pres tndegjoj zanin kur ti mthirr MR.MONEY.
Kur e din qe se kam qef por ti e ben veq per inati.
Sa shum mke ngja ti gjestet mi ke marr ti.
Je gjysma ime dhe pa ty nuk jam i ploti.
Saher qe qan ti e ndjej dhe un prej s'largti.
Me dridhet zemra kur te shoh me pika loti.
Ti je arsya qe ende po marr frym ne ket tok.
Ti je arsya qe ende un po jetoj.
Do jem aty per ty sa her qe tkesh nevojen per mu.
O Noku vogel te du gjith bota je ti per mu.

REF.
Sa shum malli mka marr.
Lotet nuk po dun me u ndal.
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu.
o sa shum malli mka marr.

5X
I MISS U SO MUCH.
MALLI MKA MARR.

O Ti se din sa shum me ka marr malli te shoh.
C'do nat ne enderr ti me del edhe me perqafon.
Te them te dua dhe mezi po press qe te takoj.
O Noku vogel o Noku vogel.

Rri ne mendime e jetoj ne kujtime.
Kur te pash per her te par ti ishe veq sa dora ime.
T'mora Pran vetes ti fillove t'qeshesh.
Nuk e di a m'njohe apo ndjeve diqka tjeter.
Tani je rritur je ber nje vajz e bukur.
Ti je my shooting star je fati im ti je nje kukull.
Shoh syt e tu kur shikoj qiellin e kalter.
Besova ne mrekulli dhe Zoti mu ma dha dhuraten.
Ma dha LEANDREN do thot qe leu ANDRA
Kuptimi emrit tend o noku thanks to your mama.
Beatiful ladies si ju nuk ka gjith bota.
Sido qe tken shku punet un per ju do behem copa.

REF.
Sa shum malli mka marr
Lotet nuk po dun me u ndal
Kisha dhon gjithqka qe sonte tjesh me mu
O Sa shum malli mka marr

5X
I MISS U SO MUCH
MALLI MKA MARR

TI KURR SKE ME DIT DERI SA TBOHESH VET PRIND.

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Noku Vogel" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes