teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Nora Istrefi

Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 28 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Dashi  
Nora Istrefi ėshtė kėngėtare e suksesshme dhe e mirėnjohur nga Kosova. Karriera e saj ka filluar ne moshėn 18 vjeē. Kėnga e saj qė ėshtė hyrė ishte kėnga "Shko Tash". Per kėngėn tjetėr bashkėpunoi me tingullin 3nt "Hey hey hey". Me pas kėnga "negativ" videoklip i mirė i vitit 2005 dhe Taxi 2006. Kenget i ka pėrfshirė dy Albume "Opium" dhe "Engjėll". Janė bėrė tė mira dhe tė suksesshme. Duke u shitur nė Shqipėri, Maqedoni, Diasporė, etj. Nora e k...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Nora Istrefi Lyrics

Tags:
Nora Istrefi
38Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  295

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

  • Skivi - Na (Feat. Nora Istrefi & Mimoza Shkodra)
  • Linda Halimi - All Mine (Feat. Nora Istrefi & Big D)
  • Tds - Ka Je (Feat. Nora Istrefi)
  • Dj Blunt - Nr. 1 (Feat. Nora Istrefi & Real 1)
  • Tingulli 3nt - Muzika Jon (Feat. Nora Istrefi)


  • Perkthime:


  •   Dy Shokė    Dvajca Drugari
  •   Ne Te 2    Nous Deux
  •   Dy Shokė    Kaksi Kaveria
  •   Sekret    Geheim
 :: Baby Jem ::  
 :: As Ni Zo ::  
 :: S'ki Me Ik ::  
 :: Big Love ::  
 :: Dy Shokė ::  
 :: Gangsta ::  
 :: Nora Nuk O Njisoj ::  
 :: Une E Di ::  
 :: Sekret ::  
 :: Golden Eagle Erotic ::  Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Muaad 23 vjeē
Alfred Meēo 38 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra