teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

NRG BAND :: FOTOGALERIA

» Dergo Nje Foto Tani »» Dergo Nje Foto Tani »


FOTO FOKUS
  • Besoni apo jo ky ėshtė njė nga artistėt mė atraktiv tė skenės shqiptare Besnik Qaka, apo solisti i grupit NRG Band. Por do tė thoni ju se ēfarė i ka ndodhur nė kokė, pse kjo ngjyrė. Besniku zakonisht luan me flokėt e tij e kėtė herė ka dashur tė vijė kėshtu duke iu besuar edhe sallonit Arta& Nagipi dhe konkretisht mikut tė tij Nagipit. Do t’i duhet ky ‘look’ kėngėtarit pėr ndonjė spot, apo thjeshtė ka dashur tė bėjė kėtė ndryshim tren... »

NRG BAND :: KOMENTEGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Muaad 23 vjeē
Alfred Meēo 38 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra