teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Pellumb Elmazi - Toke Plot BegatiNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Toke Plot Begati" Ringtone to your CellKėngė pjesėmarrėse nė Festivali i 24-tė nė RTSH  


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Toke Plot Begati" kėnduar nga Pellumb Elmazi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Pellumb Elmazi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Pellumb Elmazi - Toke Plot Begati

Titulli: Pellumb Elmazi-Toke Plot Begati [2014-04-19]

Music Kohezgjatja: 2:16 | Shikime: 1126 | Vota: 1 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Pellumb Elmazi

Pellumb Elmazi
Send "Toke Plot Begati" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Strongi 22 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes