teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Pellumb Hajdari

Vendlindja: Prishtine   |  Mosha: 13 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Pėllumb Hajdari vijon klasėn e shtatė nė Prishtinė nė shkollėn Emin Duraku. Eshtė me i vogli i shtėpisė dhe ka njė motėr dhe njė vėlla mė tė madh se ai. Hobi i tij ėshtė futbolli. Ka 1 milion klikime me kėngėn "Qingji i vogėl". Karrierėn e tij e filloi me kėngėn "Sherri i vogėl" kur ishte vetėm 6 vjeē, nė vitin 2005. Ka marrė pjesė nė festivalin pėr fėmijė “Polifest”, ku ėshtė shpėrblyer dy herė. Edhe nė festivalin e Shkodrės ėshtė shpėrblyer dy ...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Pellumb Hajdari Lyrics

Tags:
Pellumb Hajdari, Pellumb Hajdaraj, Pllumb Hajdari, Aventurat E Picirukve
1


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  25» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Qingji ::  
 :: Rokoko ::  
 :: Qeni ::  
 :: Sherri I Vogel ::  
 :: Torador ::  
 :: Stili Travollta ::  
 :: Rrenat E Sherit ::  
Kalendari
22/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Era Rusi
Era Rusi
29 vjeē
Bloody
Bloody
21 vjeē
Granit Gashi
Granit Gashi
28 vjeē

Votimi i Javes
   17-23 Nentor 2014

Cili Bashkepunim Do Ju Pelqente?

  Nora Istrefi Feat Lyric Master

  Dafina Zeqiri Feat Flori

  Kida Feat Dr.Mic

  Elvana Gjata Feat Alban Skenderaj

  Era Istrefi Feat Capital T

  Arta Bajrami Feat Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra