teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Princesha Morina - Ne Katun Ka Qka Ska


Videoklipi Zyrtar :: Official Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Send "Ne Katun Ka Qka Ska" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Ne Katun Ka Qka Ska" kėnduar nga Princesha Morina.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Princesha Morina i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Princesha Morina - Ne Katun Ka Qka Ska


Titulli: Princesha Morina - Ne katun ka qka ska Muzikli Stilin kshtu e kam [2014-04-16]

Entertainment Kohezgjatja: 3:19 | Shikime: 143147 | Vota: 68 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Princesha Morina

Princesha Morina
Princesha Morina
Send "Ne Katun Ka Qka Ska" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē
Ajrulla Emini 47 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes