teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version


   Profili publik i JimOrrison   Offline   Dėrgoji njė mesazh privat  
   Emri:   AlbanianGod
   Shteti/Vendndodhja:   SHQIPERI
   Qyteti:   
   Mosha:   95 Vjeē
   Ditėlindja:   13 Shtator 1919
   Shenja e Horoskopit:   Virgjeresha
   Profili:    JimOrrison nuk ka krijuar akoma njė profil tė detajuar.

   Aktivitetet dhe Kontributi nė teksteSHQIP.com
   Rregjistruar mė:   2010-02-15 22:06:20
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2011-08-11 18:58:00
   Tekste tė dėrguara:    7 Tekste
   Kėngė tė korrigjuara:    4 Korrigjime
   Biografi kėngėtarėsh:    Asnjė biografi
   Albumet e dėrguara:    Asnjė album
   Kėngė tė Pėrkthyera:    Asnjė perkthim nė Shqip    
   Merr pjesė nė kėto Fansclub
    7Me7     1 Fansa
    Asgje Sikur Dielli     1 Fansa
    Kthjellu     4 Fansa
    Xuxi     1 Fansa
    Andos     1 Fansa
    Shpat Deda     2 Fansa
    Alban Skenderaj     39 Fansa
    Aleksander Gjoka     1 Fansa
    Redon Makashi     3 Fansa
    Elton Deda     1 Fansa
    Armend Regjepagiqi     1 Fansa
    403     2 Fansa
    Troja     6 Fansa
    Burn     1 Fansa
    Ilirėt     4 Fansa
    Syndrom     1 Fansa
    Akullthyesit     1 Fansa
    Mak (Haki Misini)     1 Fansa
    Elita 5     15 Fansa
    Jusuf Gervalla     1 Fansa
   PlayLista me Kėngėt e Preferuara

Kalendari
01/10/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Kaltrina Molliqaj
Kaltrina Molliqaj
26 vjeē
Dritan Jashari
Dritan Jashari
43 vjeē
Albana Azizi (Thaila)
Albana Azizi (Thaila)
22 vjeē
Qazim Bekaj
Qazim Bekaj
56 vjeē

Votimi i Javes
   29 Shtator - 5 Tetor 2014

Kush Eshte Reperi Me I Mire Shqiptar?

  Geti

  Noizy

  Unikkatil

  Tds

  D.U.D.A

  Klepto

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra