teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Remi - Mandolina


Videoklip LIVE :: LIVE Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Mandolina" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Mandolina" kėnduar nga Remi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Remi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Remi - Mandolina


Titulli: Remi Jakupi - 5 Mandolina - www.blueskymusic.tv - TV Blue Sky [2014-04-12]
blueskymusic tv Shikoni Blue Sky LIVE tvbluesky TV Blue Sky ne Facebook
Entertainment Kohezgjatja: 3:18 | Shikime: 3526 | Vota: 16 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Goooool

Goooool 2013 Albumi
Goooool   (2013)
 1. Remi Jakupi - Nje Milion Here
 2. Remi - Kafeneja
 3. Remi - Goooool
 4. Remi - Dieta
 5. Remi - Ka Do Qe Shkojm
 6. Remi - Party Ne Mesnate
 7. Remi - Endrra
 8. Sinan Vllasaliu & Remi Jakupi - Femer E Deshtuar
 9. Remi - M'ka Marre Malli
 10. Remi - Hajde, Hajde Gurbeqear
 11. Remi - Myzhde
 12. Remi - Prishtinali
 13. Remi - Pejane
 14. Remi - Mike Simaptike
 15. Remi - Mandolina  
 16. Remi - Rrenjet Tona Potpuri
 17. Remi - Keng Per Medvegjen
Send "Mandolina" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes