teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

REMZIE OSMANI DHE NEXHAT OSMANI :: DISKOGRAFIA


Dergo nje album »

Dergo nje album »

REMZIE OSMANI DHE NEXHAT OSMANI :: KOMENTEKalendari
23/10/2014

Votimi i Javes
   20-26 Tetor 2014

Cilet Janė Rep-Artistet E Rinj Mė Tė Mirė

  2 Ton

  Bonsaton

  Felon Records

  Pizha

  Saggi

  Ex King

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra