teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Rilinda Velaj


Rilinda Velaj Lyrics

Tags: Rilinda Velaj
Vendlindja: Permet   |  Mosha: 23 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Kengetarja e mirnjohur Rilinda Velaj e lindur ne Permet e cila u cielsua si kengetarja e embel permetare. Qe ne moshe te vogel Rilinda eshte njohur si interpretuese e aktorve te ndryshem e cila jepte interpetetime te ndryshme ne shkollen e saj. Ne moshen 9 vjecare Rilinda u regjistrua ne Pallatin e Pionerit per (Kanto), ne te njejten kohe vazhdoi dhe kursin per pjano. Cdo vit Rilinda merrte pjese ne festivalin e femijeve, ku u paraqit vitin... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Dibli Dibi ::  
 :: Te Kendoja Bashke Me Ty ::  
 :: Bera Dasem Tunda Fshane ::  
 :: Ylli Qe Feksi Sabane ::  
Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra