teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Rita Ora


Rita Ora Lyrics

Tags: Rita Ora, Rita Ora Sahatēiu
Vendlindja: Prishtine   |  Mosha: 24 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Rita Ora Lindi ne Prishtine, Prinderit e saj u zhvendosen ne Londer kur ajo u rrit. Ajo ka nje vella te vogel,Ku tani meson ne shkollen e parkit te Holandes.Ajo Mesoi dhe Diplomoi ne St Charles Catholic Sixth Nga Kolegji. Ajo filloi te kendoj nga nje mosh shume te re dhe ne moshen 14 vjeqare, ajo e filloi ta marre ate seriozisht. Paraqitja me e mire e saj si aktore eshte ne UK TV shfaqja The Brief dhe filmi Spivs. Ne 2009, Rita ka kapur vėmendjen... >> Lexo gjithė biografinė >>
20

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  579
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Doing It ::  
 :: Black Widow ::  
 :: I Will Never Let You Down ::  
 :: Shine Your Light ::  
 :: R.I.P ::  
 :: How We Do (Party) ::  
 :: Hot Right Now ::  
 :: Do They Know It's Christmas? 2014 ::  
 :: Torn Apart ::  
 :: Lay Down Your Weapons ::  Kalendari
25/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Albrim Llapqeva
Albrim Llapqeva
20 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Tose Proeski
Tose Proeski
(1981-2007)

Votimi i Javes
   19-25 Janar 2015

Hiti Me I Mire?

  Genta Ismajli - Feel

  Kida - Rikthejm Na

  Gaxha & Floriani - Oj Ti Qik

  Blunt, Real 1 & Duffye - Veq Me T'pas Ty

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Elvana Gjata - Disco Disco

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra