teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Roderika UkelliTags: Roderika Ukelli, Roderika
Vendlindja: Ljubljane      Mosha: 11 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Roderika Ukelli është një Këngëtare e njohur. Roderika Ukelli ka lindur ne Slloveni. Ajo ka lansuar 15 kenge deri tani: 1. Kenga e pare u realizua ne moshen 2 vjeçare dhe titullohej "Pasta". 2. Kenga e saj e dyte quhet "Bonton". 3. Nje kenge tjeter qe eshte pelqyer nga publiku eshte "Pitja e Roderikes". 4. Kenga e katert quhet "Endrra e Roderikes" e cila nuk ka videoklip. 5. Kenga e peste quhet "Bicikleta". 6. Kenga e gjashte e cila u be nje hit ne te gjitha trevat shqiptare eshte k... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  78


 :: This Is Me ::  
 :: Vajzat ::  
 :: Diferenca ::  
 :: Eriku ::  
 :: Pitja E Roderikes ::  
 :: Bicikleta ::  
 :: Superstar ::  
 :: Pasta ::  

Kalendari
03/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonora Jakupi
Leonora Jakupi
36 vjeç
Senad Rrahmani
Senad Rrahmani
24 vjeç
Valbona Zhuleku
Valbona Zhuleku
34 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra