teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Roderika Ukelli

Vendlindja: Ljubljane   |  Mosha: 11 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Roderika Ukelli ka lindur ne Slloveni. Ajo ka lansuar 15 kenge deri tani: 1. Kenga e pare u realizua ne moshen 2 vjeēare dhe titullohej "Pasta". 2. Kenga e saj e dyte quhet "Bonton". 3. Nje kenge tjeter qe eshte pelqyer nga publiku eshte "Pitja e Roderikes". 4. Kenga e katert quhet "Endrra e Roderikes" e cila nuk ka videoklip. 5. Kenga e peste quhet "Bicikleta". 6. Kenga e gjashte e cila u be nje hit ne te gjitha trevat shqiptare eshte ke...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Roderika Ukelli Lyrics

Tags:
Roderika Ukelli, Roderika
2Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  67

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Vajzat ::  
 :: This Is Me ::  
 :: Pitja E Roderikes ::  
 :: Diferenca ::  
 :: Eriku ::  
 :: Superstar ::  
 :: Bicikleta ::  
 :: Pasta ::  
Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Gold Ag 28 vjeē
Big Xig 32 vjeē
Antigona Qena 60 vjeē
Hysen Smajli 36 vjeē
Adelina Emini 29 vjeē
Best T 24 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  2po2

  Unikkatil

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra