teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Rovena Stefa


Rovena Stefa Lyrics

Tags: Rovena Stefa
Vendlindja: Fier   |  Mosha: 35 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Demi  
Ne moshen 5-vjecare debuton per here te pare ne nje konkurs kombetar te fjales artistike, ku vleresohet me cmimin e pare. Shkollen e mesme te gjuheve te huaja ne profilin "frengjisht", e kreu ne Elbasan. Kur ishte vetem 16 vjec, ajo paraqitet ne nje koncert pervjetor te shkolles "Luigj Gurakuqi". ketu ajo kendon per here te pare ne publik (kenge te idhullit te saj, Mariah Carey "Without you"). Aktivizohet ne teatrin "Skampa" te Elbasanit ne te gj... >> Lexo gjithė biografinė >>
3

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  50
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:


Autor i kėngėve:

 :: Amaneti ::  
 :: Malli ::  
 :: Burr Te Martuar Dashurova ::  
 :: Dasma ::  
 :: E More Per Letra (Malli 2) ::  
 :: Thirrem ::  
 :: Per Nje Kafe ::  
 :: Rrofte  Shqipja  Dhe  Vatani ::  
 :: Hej Hej ::  
 :: Zemėr Zemėr ::  Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra