SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
KËNDI JUNIOR

:: Më Të Klikuarit e Javës

Pëllumb Hajdari vijon klasën e shtatë në Prishtinë në shkollën Emin Duraku. Eshtë me i vogli i shtëpisë dhe ka një motër dhe një vëlla më të madh se a...
Lexo gjithë biografinë
Erza Muqolli eshte 9 vjecarja me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France,ne qytetin Sarreguemines. Q...
Lexo gjithë biografinë
Shkollen fillore e kreu ne Gjilan (sh.f."Selami Hallaqi") ndersa tani eshte duke vijuar mesimet ne gjimnazin "Zenel Hajdini" (klasa 10). Talenti i ...
Lexo gjithë biografinë
Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Pasi ka filluar ...
Lexo gjithë biografinë
Vanesa, vajza nga Saranda është fituesja e edicionit të 6-të të “Gjeniut të vogël”. Spektakli më i madh i talenteve të vegjël, në një mbrëmje të gjatë...
Lexo gjithë biografinë
Donika Nuhiu është këngëtare shqipëtar nga Lugina e Preshevës. Donika është njëra ndër të parat këngëtare nga Presheva e cila bëri bujë në rajon, duke...
Lexo gjithë biografinë
Roderika Ukelli ka lindur ne Slloveni. Ajo ka lansuar 15 kenge deri tani: 1. Kenga e pare u realizua ne moshen 2 vjeçare dhe titullohej "Pasta". 2...
Lexo gjithë biografinë
Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. p...
Lexo gjithë biografinë
Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi....
Lexo gjithë biografinë
Arbnora Rexhepi filloi te kendoje ne festivalin per femije qe nga mosha 5 vjecare. Ajo eshte kengetare e vogel, por e njohur dhe ka shkruajtur vete te...
Lexo gjithë biografinë
Në moshën pesë vjeçare, Ema Smajli filloi të merret me shumë aktivitete, dhe atë: këndim, sport, pikturim, mësimi i gjuhëve të huaja, piano, etj. Qys...
Lexo gjithë biografinë
Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj....
Lexo gjithë biografinë
Vesa Berisha jeton ne Suhareke. Muzika dhe Baleti jane dy pasione te Veses por gjithmone ne radhe te pare e ka mesimin....
Lexo gjithë biografinë
Ai prej asaj kohe jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani dy kenge ku njera p...
Lexo gjithë biografinë
Ai eshte nxenes i klases se gjashte dhe synimi i jetes se tij ka qen te behet aktor dhe profesor i historis. Nje hobi i tij ka qen kitarja te cilen e ...
Lexo gjithë biografinë
Qe nga mosha 5 vjeçare ka filluar te kendoj, te vallezoj dhe tani po ndjek Shkollen e Muzikes me instrumentin piano. Vjollca Osmani ka fituar 3 vende ...
Lexo gjithë biografinë
Niki Mjeda eshte kengetare e re dhe mjaft e njohure, jo vetem ne Shkoder, por ne te gjithe Shqiperine....
Lexo gjithë biografinë
Artemisa Mithi jeton ne Shkoder dhe eshte një nder femijet qe kane vendosur te sfidojn veten ne talentshowin Gjeniu i vogel 6. Ajo arriti deri ne nate...
Lexo gjithë biografinë
LORINA DULA JETON NE PRISHTINE DHE ESHTE NE SHKOLLEN FILLORE DARDANIA NXENESE E KLASES SE VII. NE FUND TE VITIT 2010 LORINA KA PUBLIKUAR SPOTIN ME KE...
Lexo gjithë biografinë
Sijeta Hoti ka filluar karrieren e saj ne moshen 10 vjeçare. Kenga e saj e pare ishte "Amerika" dhe kenga e dytë titullohet "Shumë të dua vendi im"....
Lexo gjithë biografinë

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
teksteshqip.com © 2007 - 2017