teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Ryva Kajtazi - Pėr Ty Flas


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  131

Send "Pėr Ty Flas" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Annonim -
Kėngė pjesėmarrėse nė Zhurma Show 2013  

Muzika: Don Arbas   Teksti: Big Basta   Orkestroi: Don Arbas   Video: Video Art  
A ke zemėr ti qė kurrė s'ke patė
Se kush tė do vėrtetė
Shumė je teorik,ndryshon me natė
Hėna mė nuk tė njeh...

Botėn tėnde ke,pa mendu se
Njė ditė do tė vritem
Dhe s'do tė jem me ty,pse isha dje?
S'do tė mė pėlqeje

Mė ke hy nė hak njė zemėr kam
Ajo mė s'tė pėrket
Nė ty s'besoj asgjė s'mora pas
Me tė vėrtetė

S'gjej justifikim,veq fjalė a ka?
Ti shumė mirė mė njeh
Nuk e ke nė shpirt,je vetmitar
Sa do tė kam ndjerė

Botėn tėnde ke,pa mendu se
Njė ditė do tė vritem
Dhe s'do tė jem me ty,pse isha dje?
S'do tė mė pėlqeje

Mė ke hy nė hak njė zemėr kam
Ajo mė s'tė pėrket
Nė ty s'besoj asgjė s'mora pas
Me tė vėrtetė...
4x

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Pėr Ty Flas" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes